O BOUTIQUE Reality

BOUTIQUE Reality je nezávislá realitní kancelář, která se specializuje na prodej a pronájem vybraných bytů, domů, vil a nemovitostí k investici v České Republice.

BOUTIQUE Reality sídlí v překrásném hlavním městě Praha a byla založena s cílem poskytovat profesionální, přátelské a individuální služby svým klientům na vysoké úrovni po celou dobu spolupráce.

S bohatými znalostmi a zkušenostmi na českém trhu, které máme již přes 20 let, náš tým nabízí služby v oblasti realitního trhu všem klientům, kteří uvažují o koupi či prodeji nemovitosti, všem majitelům i nájemníkům.

V databázi máme luxusní nemovitosti na prodej či pronájem v žádaných lokalitách Prahy a jejím přilehlém okolí. Mezi tyto oblasti patří historické Staré Město, Malá Strana, Vinohrady, Vršovice, Smíchov a jedinečná čtvrť Bubeneč & Hanspaulka na Praze 6, dále domy v lokalitách blízkých hlavním mezinárodním školám.

Našimi klienty jsou soukromé osoby, čeští i zahraniční manažeři mezinárodních společností, diplomati a developeři.

Pokud máte zájem o naší pomoc nebo další informace o našich službách, prosím kontaktujte nás a kdokoliv z našeho týmu Vám bude k dispozici.

Management

Mark Batt je zakladatel a majitel realitní kanceláře BOUTIQUE Reality se sídlem v Praze, která se specializuje na prodej luxusních nemovitostí v České Republice.

Mark je britský státní příslušník, který založil BOUTIQUE Reality a jeho cílem bylo vybudovat firmu, která poskytuje služby na vysoké úrovni, což stále na českém trhu chybí.

Mark je velmi zkušený a respektovaný odborník na trhu s nemovitostmi, pracuje v tomto segmentu již od roku 1996. Během tohoto období vybudoval a řídil úspěšnou nezávislou realitní kancelář, rovněž založil a řídil rezidenční oddělení pro Českou a Slovenskou republiku v mezinárodní poradenské společnosti Cushman & Wakefield. Jeho poradenství zahrnovalo jak zahraniční, tak české klienty a týkalo se širokého spektra rezidenčních a komerčních nemovitostí.

Marka velmi baví obchod v oblasti realit a aktivně se podílí na poradenství svým klientům a na chodu své realitní kanceláře.

Proč si nás vybrat?

Víme, že volba správnéhé realitní kanceláře pro prodej Vaší nemovitosti může být náročná, obvzláště v tak velkém počtu realitních kanceláří na našem trhu.

Pro BOUTIQUE Reality je zákaznický servis samozřejmostí, ale dalšími důvody, proč uvažovat o našich službách, jsou:

  • Máme zkušenosti a znalosti současného rezidenčního trhu včetně stávajících trendů.
  • Víme, že přání a motivace každého klienta jsou různé. Proto si vždy uděláme dostatek času, abychom pečlivě naslouchali požadavkům klienta a mohli tak každému zákazníkovi poskytnou individuální doporučení "na míru".
  • Máme bohaté zkušenosti s přesným odhadem ceny nemovitosti a tím jsme schopni pro našeho klienta zajistit nejvyšší cenu v co nejkratším časovém období.
  • Doprovázíme klienty při prohlídkách, což má vliv na vyšší počet nabídek a může Vám ušetřit i čas.
  • Pravidelně komunikujeme a dodáváme zpětnou vazbu hned po prohlídce, abychom Vám zajistili aktuální informace o stavu prodeje Vaší nemovitosti.
  • Máme moderní webové stránky a fotky nemovitostí jsou znázorněny na celou plochu obrazovky.
  • Věnujeme pozornost všem detailům a přesně prezentujeme informace.
  • Poskytujeme profesionální marketing a reklamu v hlavních mediích a nejdůležitějších online servrech, jako jsou Sreality a Reality.cz a v dalších.
  • Naše provize a poplatky jsou konkurenceschopné.

Marketing

Chápeme, že Vaše nemovitost je velmi důležité aktivum a je nám také zřejmé, že je důležité nemovitost profesionálně prezentovat potenciálním klientům nebo nájemníkům, tak aby byla maximalizována její hodnota a zárověň došlo k uzavření obchodu v co nejkratší době.

Pokud nám zadáte prodej Vaší nemovitosti, zajistíme reklamu v širokém spektru nejznámějších realitních tištěných magazínů a rovněž na známých realitních servrech zahrunující Sreality, Reality.cz