Vytisknout

Italská, Praha 2, Vinohrady

85 000 Kč (3 310 €) měsíčně + poplatky a služby

Byt (5+kk) k pronájmu

ID: BR00321
Vinohrady - Photo 2

Úchvatný penthous s jedinečným výhledem na Prahu zaujímá celé poslední patro bloku, který jse součástí komplexu rezidence Riegrovy sady. Projekt je zasazen do udržované okrasné zahrady a nachází se v sousedství Riegrových sadů, celý objekt je uzavřen a je zde zajištěn nepřetržitý provoz recepce.
Penthouse disponuje prostorným a světlým obývacím pokojem (70m2) s plynovým krbem, moderní kuchyní s vestavěnými spotřebiči, jsou zde 4 ložnice, 3 koupelny, hostinské WC a technická místnost. Terasa je přístupná z obývací části a ze dvou ložnic, třetí ložnice má svůj vlastní balkon. K bytu rovněž náleží sklep (7m2).
K technickému vybavení bytu patří klimatizace, která je umístěna ve všech pokojích, dřevěné parkety na podlahách, okna se zvukouvou izolací ve všech ložnicích. Vestavěné skříně jsou v chodbě a v ložnici. Je zde satelit a kabelová televize, internet.
V domě jsou 4 garážová parkovací stání přístupná výtahem (5000,- Kč za místo/ měsíc).
Penthouse je výhodně situován, stanice autobusu se nachází přímo před rezidencí, stanice metra Muzeum a stanice tramvaje jsou odsud vzdáleny asi 5 minut pěšky. Penthouse je možné za extra poplatek zařídit.
PENB: G

Charakteristika

Celková Plocha: 200 m²
Patro: 4. patro
Výtah: Ano
Vybavení: Možno zařídit
Parkování: Garáž
Balkón: Ano
Terasa: Ano
Lodžie: Ne
Recepce: Ano
Koupelny: 3
Zahrada: Ne
Bazén: Ne