Vytisknout

Kořenského, Praha 5, Smíchov

243 349 Kč (10 000 €) měsíčně + poplatky a služby

Byt (6+1) k pronájmu

ID: BR00171
Smíchov, Praha - Photo 2

Ohromující pětiložnicový mezonetový penthouse exkluzivně navržen a dokonale postaven architektonickou firmou Design by Dolnić je uspořádán ve dvou posledních podlažích okouzlujícího činžovního domu na nábřeží Vltavy. Tento nevšední domov byl vybudován v nejvyšším standardu a nabízí prostorné bydlení v centru Prahy s unikátním panoramatickým výhledem ze střešní terasy. Hlavní obývací část se sestává z obrovského otevřeného prostoru s dvojitou výškou stropů s velkými ateliérovými okny a se světlou dřevěnou podlahou. Součástí hlavní obytné části je obývací prostor, jídelní část a stylová plně vybavená kuchyně s elektrickými spotřebiči Miela a Gaggenau, dále je zde částečně oddělený relaxační japonský salonek s otočnou plochou televizní obrazovkou. Ve spodní části mezonetu se navíc nachází 4 ložnice s vlastní šatnou. Jedna z těchto ložnic má svou koupelnu. Je zde i druhá koupelna, velká šatna s vestavěnými skříněmi a hostinské WC.

Přímo ze vstupní haly vede schodiště do horního patra okouzlujícího penthousu, kde se nachází další velká ložnice s manželskou postelí a elegantní prostorná koupelna přístupná právě z této ložnice. Z ložnice je také přímý vstup na soukromou terasu. Horní patro rovněž disponuje prostorem s barem, který je vybaven chladničkou vín, výtahem umožňující snadnou přepravu jídel z kuchyně v dolní části bytu a je odsud možný přímý vstup na soukromou terasu, jež je dokonalým místem pro letní posezení a navíc nabízí ještě další výhled z malé plošiny, na kterou se dostanete schodištěm z této terasy. Z jedinečné vyhlídky můžete pozorovat histrickou část Prahy včetně Národního divadla, Tančícího domu, Žofína nebo řeku Vltavu.

V bytě je k dispozici klimatizace, alarm, internet a satelitní televizní připojení, pračka, sušička. V domě je recepce, bezpečnostní kamery , dále sauna, masážní vana a vybavení na posilování, to vše pro využití všech rezidentů domu. Byt rovněž disponuje parkovacím místem v domě.

Dům je umístěn na dosah všech historických památek města a zárovneň v blízkosti nákupního a zábavního centra Anděl. Nejbližší stanice metra jsou Karlovo náměstí a Anděl (trasa B).

Charakteristika

Celková Plocha: 400 m²
Patro: 5. patro
Výtah: Ano
Vybavení: Zařízeno
Parkování: Garáž
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Lodžie: Ne
Recepce: Ano
Koupelny: 3
Zahrada: Ne
Bazén: Ne