ZPĚT NA PŘEDCHOZÍ STRANKU

Anny Letenské, Praha 2, Vinohrady

Popis

10 100 000 Kč (387 874 €)

Byt (3+kk) na prodej

Jedinečná příležitost ke koupi bytu před rekonstrukcí v atraktivní lokalitě na Vinohradech. Tento byt se nachází ve druhém patře klasického činžovního domu s výtahem z počátku dvacátého století v těsném sousedsví Riegrových sadů.

Současná dispozice bytu je 2+1. Pro byt je vypracován nový návrh architekta pro přestavbu bytu na dispozici 3+kk se dvěma koupelnami. Nová úprava bytu nabízí prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a s balkonem, který je orientován do ulice Anny Letenské. Hlavní ložnice je navržena s vlastní prostornou koupelnou s vanou a oknem směřujícím do vnitrobloku. Druhá ložnice s vlastní šatnou by měla orientaci do ulice. Druhá koupelna se sprchovým koutem je navržena s přístupem ze vstupní chodby. Navíc k bytu patří i velký sklep, který se nachází v suterénu domu.

Majitel vlastní rozhodnutí odboru výstavby Prahy 2, které nevyžaduje ohlášení stavebnímu úřadu v případě navržených stavebních úprav bytu a má okamžitou účinnost.

V tomto atraktivním domě je nový výtah. V této lokalitě je široký výběr restaurací, obchodů a kaváren a hlavně je situován v těsné blízkosti parku Riegrovy sady. Stanice metra Muzeum a Náměstí Míru jsou dostupné pěšky.

Charakteristika

Celková Plocha: 93.1 m²
Patro: 2. patro
Výtah: Ano
Balkón: Ano
Terasa: Ne
Lodžie: Ne
Recepce: Ne
Koupelny: 2
Zahrada: Ne
Bazén: Ne
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Typ vlastnictví: Osobní
Volejte +420 702 035 090 pro zajištění prohlídky nemovitosti
ID: PH00099

Pohled na mapu

Žádost o prohlídku

Žádost o prohlídku