ZPĚT NA PŘEDCHOZÍ STRANKU

Jirečkova, Praha 7, Holešovice

Popis

18 500 Kč (687 €) měsíčně + poplatky a služby

Byt (2+1) k pronájmu

Tento okouzlující byt se nachází v prvním podlaží dobře udržovaného činžovního domu s výtahem. Byt disponuje vstupní halou, obývacím pokojem, který navazuje na kuchyni s jídelnou. Kuchyně je plně vybavena spotřebiči. Tyto dvě místnosti jsou odděleny příčkou se širokým dveřním otvorem. Ložnice je jižně orientována a doplněná snadno přístupnou vestavěnou skříní a má svou vlastní koupelnu "en-suite". Oddělené WC je přístupné ze vstupní chodby odkud je vstup i do technické místnosti.
Citlivá rekonstrukce tohoto bytu je viditelná v zachování původních prvků bytu mezi něž patří stropní štuky, dřevěné zárubně dveří a dokonce i detaily, jako jsou nově instalované retro vypínače ABB. V chodbě Vás upoutá klasický dekor věšáku na kabáty a stejně tak dekorativní litinová výlevka. Povrchy v koupelně a u výlevky tvoří odolný benátský štuk.
Do dalšího vybavení bytu patří centrální stropní osvětlení, nástěnná svítidla, dubové bezpečnostní dveře a na podlaze jsou nové parkety.
Teno byt je situován v zajímavé lokalitě v blízkosti Letenských sadů nebo rozlehlého parku Stromovka. Stanice tramvaje Letenské náměstí je od bytu vzdálena 2 minuty chůze, odkud je přímý spoj na stanici metra Vltavská (trasa C) nebo Hradčanská (trasa A). Potřebná občanská vybavenost je rovněž v bezprostřední blízkosti domu.

Servisní poplatky činí 1500,- Kč za měsíc. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce.

Charakteristika

Celková Plocha: 75 m²
Patro: 1. patro
Výtah: Ano
Vybavení: Částečně zařízeno
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Lodžie: Ne
Recepce: Ne
Zahrada: Ne
Bazén: Ne
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Volejte +420 702 035 090 pro zajištění prohlídky nemovitosti
ID: BR00242

Pohled na mapu

Žádost o prohlídku

Žádost o prohlídku