ZPĚT NA PŘEDCHOZÍ STRANKU

Finská, Praha 10, Vršovice

Popis

24 000 Kč (911 €) měsíčně + poplatky a služby

Byt (3+kk) k pronájmu

Slunný a nezařízený mezonetový byt (84 m2) s krásnou terasou (16,7 m2) se nachází v pečlivě udržovaném činžovním domě z roku 1907 s původními secesními prvky ve společných částech domu.

Ve spodním patře bytu je vstupní chodba, dvě prostorné ložnice s velkými ateliérovými okny, dále je zde velká šatna a koupelna s vanou, toaletou a pračkou.
V horním patře je obývací pokoj (částečně vybaven nábytkem na míru), ze kterého je přístup na terasu s orientací na západ do klidného vnitrobloku. Kuchyňský kout je částečně oddělený od obývací části. Kuchyně je plně vybavená vestavěnými spotřebiči.

Byt má samostatné plynové vytápění a je vybaven klimatizaci, vestavěnými skříněmi v obou ložnicích, v šatně i koupelně. Podlahy jsou pokryté plovoucí podlahou a dlažbou.

Kodaňská ulice je kolmá na ulici Finskou a je často nazývaná “Pařížskou” Vršovic, tato široká hlavní třída je po své celé délce lemovaná alejí stromů ve dvou řadách. Blízké okolí nabízí dobrý výběr restaurací, kaváren či obchodů s delikatesami. Vršovický zámeček, Heroldovy sady, park Grébovka, nákupní centrum Eden a Tesco Expres se nacházejí v bezprostředním okolí.

Stanice autobusu ( č. 101 a 135) Slovinská se nachází cca 210 m od domu. Stanice tramvaje Ruská (tram č. 4,22, 55, 57, 59) je od domu vzdálena přibližně 5 minut pěšky (cca 450 m).

Domovní služby jsou 2000 Kč/ měsíc. Elektřina a plyn v bytě budou převedeny na nájemce. Vratná jistota je ve výši 24 000 Kč. Provize RK je jeden měsíční nájem.

Charakteristika

Celková Plocha: 84.1 m²
Patro: 5. patro
Výtah: Ano
Vybavení: Nezařízeno
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Lodžie: Ne
Recepce: Ne
Koupelny: 1
Zahrada: Ne
Bazén: Ne
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná
Volejte +420 702 035 090 pro zajištění prohlídky nemovitosti
ID: BR00477

Pohled na mapu

Žádost o prohlídku

Žádost o prohlídku